WOLTI promokood

Sisesta kood ja saad krediiti vahemikus 5€ kuni 15€.

KOOD: WA6CQRK Copy

Telli toit koju kätte!

Wolt toidutarne pakub teile koju kätte toimetatud toitu rohkem kui 100 erinevast teie piirkonna restoranist. Teie tellimus toimetatakse teie ukse taha 20–40 minuti jooksul*.
Wolti rakenduse saate alla laadida Apple App Store'ist või Google Play poest. Rakenduse installimine on tasuta.
Sisesta registreerimisel või oma profiilis allolev kood 5€ või 15€ krediiti.

Did you use the code?

Click on a star to rate it if you found it usefull!

Average rating 2 / 5. Vote count: 27

No votes so far! Be the first to rate this post.

KUIDAS WOLT TÖÖTAB?

  1. Klõpsake ülaloleval lingile, et laadida alla WOLT rakendus Google Play või Apple App Store'ist.
  2. Registreeru, sisesta "WA6CQRK" WOLT PROMOKOOOD (wolt promo code) ja kohe lisandub sinu kontole 5€ boonust, mida saad kasutada iga tellimuse, sh ka esimese puhul.
  3. Sirvige enam kui 100 restorani hulgast ja valige, mida süüa soovite.
  4. Esitage oma tellimus ja makske turvaliselt Android Walleti, Apple Pay või pangakaardiga.
  5. Oodake 20–40 minutit, kuni WOLT-i kuller tellitud toidu teie ukse taha toimetab ning selle ohutult ja kontaktivabalt üle annab.

KUIDAS KOODI KASUTADA?

Saate sisestada sooduskoodi esmakordsel rakendusse sisselogimisel.

Kui te seda registreerimisel ei sisestanud, saate selle hiljem lisada vahekaardi "MINU PROFIIL" alt, klõpsates "SISESTAGE PROMOKOOD". Sisestage tühja lahtrisse sooduskood "WA6CQRK" ja 5 € lisatakse kohe teie kontole.

Saate seda kasutada mis tahes tellimuse, sealhulgas esimese tellimuse jaoks, sõltumata tellimuse hinnast.

Wolti sooduskoodi (kupongi) saad kasutada 30 päeva jooksul alates registreerimisest.

 

WOLT ON SAADAVAL

WOLTi kohta

Wolti abil muutub oma linna parima toidu avastamine ja tellimine käkiteoks. Mida iganes soovite, toome selle teie ukseni. Valige lihtsalt restoran ja kõige meeldivam roog ning esita tellimus – meie teeme ülejäänu!

Pole aega süüa teha? Me mõistame sind. Woltis oleme maailma linnade parimate gurmeeelamuste ja restoranide eksperdid. Olgu selleks gurmeeburger, ahjupitsa, vürtsikad tacod, värske sushi või mõni muu maitsev suupiste, mida just praegu soovid – 8900+ restoraniga suudame rahuldada kõik soovid.

Wolti rakendus võimaldab teil oma tellimust igal ajal jälgida, alates hetkest, kui kokk hakkab teie sööki valmistama, kuni hetkeni, mil kuller uksekella helistab. Kui teil on küsimusi, on meie klienditugi teie käsutuses kogu aeg ja nad suhtuvad igasse probleemi väga tõsiselt. Sõbralikud ja abivalmid inimesed vastavad teie sõnumile mõne sekundi jooksul ning on täielikult pühendunud teie probleemi lahendamisele. Et toidu tellimine oleks võimalikult lihtne, saab selle eest tasuda krediit- või deebetkaardiga, aga ka Apple’i või Google Pay’ga. Valige, tellige ja nautige.

Rakendus on tasuta saadaval  Apple'i rakenduste poes  või Google Play poes.

Kasuta koodi 5€ eest

Sisestage sooduskood rakendusse esmakordsel sisselogimisel või hiljem rakenduses vahekaardi "MINU PROFIIL" all, klõpsates "SISESTAGE PROMOKOOD" ja sisestades tühja kasti sooduskood "WA6CQRK" (ilma jutumärkideta) ning sinu kontole lisatakse koheselt 5 €, mida saad kasutada ükskõik millise tellimuse, sh ka esimese puhul, olenemata tellimuse hinnast. Saate allahindlust kohe ära kasutada ilma ootamata.

Wolt on tasuta mobiilirakendus telefoni või arvutiga toidu tellimiseks. Wolt toob toitu kodudesse Tallinn, Tartu, Pärnu ja Narva piirkondades.

Soodustust/kupongi saad kasutada 30 päeva jooksul alates registreerimisest.

Wolt tagab kojutoomise 35 minuti jooksul alates tellimuse vormistamisest. Rakenduses on palju pakkumisi: nädalavahetuse pakkumised, tasuta kohaletoimetamine, tasuta sooduskoodid, 1 + 1 tasuta jne.