WOLT PROMO KÓD

Zadajte kód a získajte kredit 6 eur.

Aplikáciu Wolt si môžete stiahnuť z Apple App Store alebo Google Play Store. Inštalácia je bezplatná.
Pri registrácii alebo vo svojom profile zadajte nižšie uvedený kód pre rýchly kredit 6 EURK.

KÓD: Y6MUTZ6 Copy

Objednajte si jedlo domov!

Donáška jedla Wolt ponúka domáce objednávky jedla pre viac ako 100 rôznych reštaurácií v oblasti Banska Bystrica, Bratislava, Košice, Liptovský Mikulas, Martin, Nitra, Poprad, Presov, Trencin, Trnava, Zvolen a Žilina. Objednávku dostanete do 20 až 40 minút * domov.

AKO WOLT FUNGUJE?

  1. Kliknite na odkaz vyššie alebo si stiahnite aplikáciu WOLT z Google Play alebo Apple App Store .
  2. Zaregistrujte sa, zadajte PROMO KÓD WOLT (wolt promo code) "Y6MUTZ6" bonus od 6 € sa okamžite pridá do vášho účtu, ktorý môžete použiť pri prvej objednávke.
  3. Vyhľadajte viac ako 100 reštaurácií a vyberte si, čo chcete jesť .
  4. Objednáte a bezpečne zaplatíte prostredníctvom Peňaženky Android , Apple Pay alebo bankovou kartou.
  5. Čakáte od 20 do 40 minút , kým doručovateľ WOLT doručí vašu objednávku a doručí jedlo bezpečným a bezkontaktným spôsobom.

AKO POUŽÍVAM KÓD?

Promo kód môžete zadať pri prvom prihlásení do aplikácie.

Ak ste ho nezadali pri registrácii, môžete ho pridať neskôr kliknutím na "ZADAJ PROMO KÓD" pod "MôJ PROFIL". Zadajte propagačný kód "Y6MUTZ6" do prázdneho poľa a okamžite dostanete 8 EUR na svoj účet.

Môžete ich použiť pri prvej objednávke bez ohľadu na výšku objednávky.

Promo kód Wolt alebo kupón môžete použiť do 30 dní od registrácie.

WOLT JE DOSTUPNÝ V

O WOLT

S Wolt je objavovanie a objednávanie toho najlepšieho jedla vo vašom meste detsky jednoduché. Čokoľvek chcete, doručíme až k vašim dverám. Stačí si vybrať reštauráciu, rozhodnúť sa pre najatraktívnejšie jedlo, prejsť na objednávku - my sa postaráme o zvyšok!

Nemáte čas na varenie? rozumieme ti. Vo Walt sme expertmi na tie najlepšie gurmánske zážitky a reštaurácie v mestách po celom svete. Či už je to gurmánsky burger, pizza z pece na chlieb, pikantné tacos, čerstvé sushi alebo akékoľvek iné chutné občerstvenie, ktoré si momentálne želáte – s viac ako 8 900 reštauráciami dokážeme splniť každé vaše prianie.

Aplikácia Wolt vám umožňuje kedykoľvek sledovať vašu objednávku, od chvíle, keď vám kuchár začne pripravovať jedlo, až po moment, keď vám zazvoní náš kuriér. Ak máte medzitým nejaké otázky, naša zákaznícka podpora je vám k dispozícii a berieme ju veľmi vážne. Tím milých a ochotných jednotlivcov odpovie na vašu správu v priebehu niekoľkých sekúnd a bude plne odhodlaný vyriešiť vašu dilemu. Aby bola vaša objednávka čo najjednoduchšia, môžete za ňu zaplatiť kreditnou alebo debetnou kartou, ako aj pomocou Apple alebo Google Pay. Vyberajte, objednávajte a užívajte si.

Aplikácia je k dispozícii zadarmo v obchode Apple APP Store alebo Google Play Store.

Použite kód na 6 EUR

Promo kód zadajte pri prvom prihlásení do aplikácie alebo pri prihlásení do Wolt Croatia pomocou „MôJ PROFIL“,  kliknite na „ZADAJ PROMO KÓD“ a do prázdneho poľa zadajte promo kód „Y6MUTZ6“ (bez úvodzoviek) a ihneď dostanete 6 EUR budete môcť použiť pri prvej objednávke jedla bez ohľadu na výšku vašej objednávky. Zľavu budete môcť využiť ihneď, bez čakania.

Wolt je bezplatná mobilná aplikácia na objednávanie jedla cez telefón alebo počítač. Wolt dodáva jedlo do domácností v oblasti Banska Bystrica, Bratislava, Košice, Liptovský Mikulas, Martin, Nitra, Poprad, Presov, Trencin, Trnava, Zvolen a Žilina.
Zľavu / kupón môžete využiť do 30 dní od prihlásenia.

Wolt zabezpečuje doručenie domov do 35 minút od objednania. V aplikácii majú veľa ponúk: víkendová ponuka, bezplatné doručenie, bezplatný propagačný kód, 1 + 1 zadarmo, ...