WOLT atlaižu kodi

Izveidojiet kodu un saņemiet kredītu no 5€ līdz 15€.

CODE: WA6CQRK Copy

Pasūtiet ēdienu piegādi līdz jūsu durvīm!

Wolt ēdienu piegāde piedāvā ēdienu piegādi līdz jūsu mājām no vairāk nekā 100 dažādiem restorāniem jūsu apkaimē. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts līdz jūsu durvīm 20 līdz 40 minūtēs*.

Jūs varat lejupielādēt Wolt lietotni no Apple App Store vai Google Play veikala. Lietotnes instalēšana ir bezmaksas.

Ievadiet zemāk redzamo kodu, lai saņemtu 5€ vai 15€ kredītu reģistrēšanās laikā vai savā profilā.

Wolt food delivery app

Did you use the code?

Click on a star to rate it if you found it usefull!

Average rating 1 / 5. Vote count: 7

No votes so far! Be the first to rate this post.

Kā darbojas Wolt?

  1. Noklikšķiniet uz augšējās saites, lai lejupielādētu WOLT lietotni no Google Play vai Apple App Store.
  2. Reģistrējieties, ievadiet "" WOLT AKCIJAS KODU, un 5 € bonus tiks pievienots jūsu kontam nekavējoties, ko varat izmantot jebkura pasūtījuma, ieskaitot pirmo pasūtījumu.
  3. Pārlūkojiet vairāk nekā 100 restorānus un izvēlieties, ko vēlaties ēst.
  4. Iesniedziet pasūtījumu un droši maksājiet ar Android Wallet, Apple Pay vai bankas karti.
  5. Gaidiet no 20 līdz 40 minūtēm, lai WOLT kurjers piegādātu pasūtīto ēdienu pie jūsu durvīm un to nodotu droši un bezkontakti.

Izmantojiet WOLT AKCIJAS KODU, lai iegūtu Wolt kredītus pirmajam pasūtījumam

 

KĀ ES VARU IEGŪT DERĪGU AKCIJAS KODU PRIEKŠ WOLT?

  1. Lejupielādējiet Wolt lietotni no Google Play vai Apple App Store.
  2. Aizpildiet savus dati.
  3. Ievadiet akcijas kodu "WA6CQRK" reģistrēšanās laikā vai savā profilā, lai saņemtu līdz 15 € Wolt kredītus.
  4. Pasūtiet ēdienu un baudiet to.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Wolt akcijas kodi ir derīgi tikai jauniem lietotājiem! Ja jūs jau esat izmantojis vienu, to nevarat izmantot vēlreiz.

KĀ IZMANTOT KODU?

Jūs varat ievadīt akcijas kodu pirmo reizi, kad pieteicaties lietotnē.
Ja to nepielikāt reģistrēšanās laikā, vēlāk varat to pievienot sadaļā "MANA PROFILA" noklikšķinot uz "IEVADIET AKCIJAS KODU". Ievadiet akcijas kodu "WA6CQRK" tukšajā lodziņā, un €5 tiks nekavējoties pievienoti jūsu kontam.

Jūs varat izmantot to jebkuram pasūtījumam, ieskaitot pirmo, neatkarīgi no pasūtījuma cenas.

Jūs varat izmantot Wolt akcijas kodu (kuponu) 30 dienas pēc reģistrācijas.

 

WOLT IR PIEEJAMS

Par WOLT

Ar Wolt palīdzību, labāko ēdienu atklāšana un pasūtīšana tavā pilsētā kļūst par vienkāršu lietu. Ko vien tu vēlies, mēs to piegādāsim tev uz durvīm. Tu tikai izvēlies restorānu, izvēlies vispievilcīgāko ēdienu un noraksti pasūtījumu - pārējo mēs paveiksim!

Nav laika gatavot ēdienu? Mēs tevi saprotam. Pie Wolt esam eksperti labākajās gourmet pieredzēs un restorānos pilsētās visā pasaulē. Lai tas būtu gourmet burgers, cepts ceplis, pikanti taco, svaigs suši vai jebkura cita garšīga uzkoda, ko tu vēlies tagad - ar vairāk nekā 8900 restorāniem mēs varam apmierināt katru tavu vēlēšanos.

Wolt lietotne ļauj tev sekot līdzi pasūtījumam jebkurā laikā, no brīža, kad šefs sāk sagatavot tavu ēdienu, līdz pat brīdim, kad kurjers zvana pie durvīm. Ja tev ir jautājumi, mūsu klientu atbalsts ir tavā rīcībā visu laiku, un viņi izturas pret katru problēmu ļoti nopietni. Draudzīga un noderīga cilvēku komanda atbildēs uz tavu ziņojumu pāris sekunžu laikā, un viņi būs pilnībā apņēmušies atrisināt tavu problēmu. Lai pasūtītu ēdienu pēc iespējas vienkāršāk, to vari samaksāt ar kredītkarti vai debetkarti, kā arī ar Apple vai Google Pay. Izvēlies, pasūtiet un baudiet.

Lietotne ir pieejama bez maksas Apple App Store vai Google Play veikalā.

Izmantojiet kodu 5 €

Ievadiet akcijas kodu, kad pirmo reizi pierakstaties lietotnē, vai vēlāk lietotnē sadaļā "MANA PROFILA", noklikšķinot uz "IEVADIET AKCIJAS KODU" un ievadot akcijas kodu "WA6CQRK" tukšajā lodziņā (bez pēdiņām), un nekavējoties jūsu kontam tiks pievienoti 5 €, ko varat izmantot jebkuram pasūtījumam, ieskaitot pirmo, neatkarīgi no pasūtījuma cenas. Jūs varēsiet izmantot atlaides uzreiz, bez gaidīšanas.
Wolt ir bezmaksas mobilo lietotņu aplikācija, ar kuru var pasūtīt ēdienu ar savu tālruni vai datoru. Wolt piegādā ēdienu mājās Ljubljanas, Mariboras, Celjas un Kranja reģionos.

Atlaides / kupona izmantošanas termiņš ir 30 dienas no reģistrēšanās.

Wolt nodrošina ēdienu piegādi 35 minūšu laikā no pasūtījuma. Lieltabā ir daudzas piedāvājumu, piemēram, nedēļas nogales piedāvājumi, bezmaksas piegāde, bezmaksas akcijas kodi, 1 + 1 gratis, u.c.