WOLT NUOLAIDOS KODAS

Įveskite kodą ir gaukite kreditą nuo 5€.

KODAS: WA6CQRK Copy

Užsisakykite maisto pristatymą į savo namus!

Wolt maisto pristatymo paslauga siūlo maisto pristatymą į namus iš daugiau nei 100 skirtingų restoranų jūsų vietovėje. Jūsų užsakymas bus pristatytas prie jūsų durų per 20-40 minučių*.
Wolt programėlę galite atsisiųsti iš Apple App Store arba Google Play. Programėlės įdiegimas yra nemokamas.
Įveskite žemiau esantį kodą ir gaukite 5€ arba 15€ kreditą, kuomet registruositės arba savo profilyje.

Did you use the code?

Click on a star to rate it if you found it usefull!

Average rating 2.3 / 5. Vote count: 9

No votes so far! Be the first to rate this post.

KAIP VEIKIA WOLT?

  1. Spauskite aukščiau esančią nuorodą, kad atsisiųstumėte WOLT programėlę iš Google Play arba Apple App Store.
  2. Užsiregistruokite, įveskite „WA6CQRK“ WOLT NUOLAIDOS KODĄ  (wolt promo code) ir jūsų paskyroje iš karto bus pridėta 5 € premija, kurią galėsite panaudoti bet kokiam užsakymui, įskaitant ir patį pirmąjį.
  3. Naršykite po daugiau nei 100 restoranų ir išsirinkite, ką norėsite valgyti.
  4. Pateikite užsakymą ir saugiai apmokėkite su Android Wallet, Apple Pay arba bankine kortele.
  5. Palaukite nuo 20 iki 40 minučių, kol WOLT kurjeris pristatys užsakytą maistą prie jūsų durų ir saugiai bei be kontakto perduos jį jums.

KAIP PANAUDOTI KODĄ?

Nuolaidos kodą galite įvesti pirmą kartą prisijungę prie programėlės.

Jei jo neįvedėte registruodamiesi, galėsite jį pridėti ir vėliau, skirtuke „MANO PROFILIS“ paspaudę „ĮVESKITE NUOLAIDOS KODĄ“. Į tuščią laukelį įveskite „WA6CQRK“ reklamos kodą ir 5€ bus nedelsiant pridėti prie jūsų paskyros.

Šį bonusą galite naudoti bet kokiam užsakymui, įskaitant ir patį pirmąjį, nepriklausomai nuo užsakymo kainos.

Wolt reklamos kodą (kuponą) galite panaudoti per 30 dienų nuo registracijos.

 

WOLT PASIEKIAMAS (Lithuania )

Apie WOLT

Su Wolt, geriausio maisto atradimas ir užsakymas jūsų mieste bus ypač paprastas . Nesvarbu ko norite, mes pristatysime tai iki pat durų. Jūs išsirinkite restoraną, išsirinkite patraukliausią patiekalą ir užsisakykite - mes atliksime visą kitą!

Nėra laiko kada gaminti? Mes jus suprantame. Wolt įmonėje, mes esame geriausios gurmaniškos patirties ir restoranų visame pasaulyje ekspertai. Lai tai bus gurmaniškas mėsainis, orkaitėje kepta pica, aštrūs takos, švieži suši ar bet koks kitas skanus užkandis, kurio dabar norite - su daugiau nei 8900 restoranų mes galime patenkinti visus jūsų norus.

Wolt programėlė leidžia sekti užsakymą bet kuriuo metu - nuo to momento , kai šefas pradeda ruošti valgį, iki tol, kol kurjeris paskambinabūdamas prie jūsų durų. Jei turite klausimų, mūsų klientų aptarnavimas visada yra pasiekiamas ir į kiekvieną problemą žiūri labai rimtai. Draugiškų ir paslaugių asmenų komanda atsakys į jūsų žinutę per kelias sekundes ir bus pilnai įsipareigojusi išspręsti jūsų problemą. Kad maisto užsakymas būtų kuo paprastesnis, už jį galite atsiskaityti kredito ar debeto kortele, taip pat su Apple ar Google pay. Išsirinkite, užsisakykite ir mėgaukitės.

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš Apple APP parduotuvėlės arba Google Play store.

Panaudokite 5€ kodą

Įveskite reklamos kodą, kai pirmą kartą prisijungsite prie programėlės. arba vėliau programėlės skirtuke „MANO PROFILIS“ paspausdami „ĮVESKITE REKLAMINĮ KODĄ“ ir tuščiame laukelyje įvesdami „WA6CQRK“ reklamos kodą (be kabučių), ir iš karto į jūsų sąskaitą bus pridėti 5€, kuriuos galėsite panaudoti bet kokiam užsakymui, įskaitant ir patį pirmąjį, nepriklausomai nuo užsakymo kainos. Nuolaida galėsite pasinaudoti iš karto, nelaukdami.

Wolt yra nemokama mobilioji programėlė, skirta maisto užsakymui telefonu ar kompiuteriu. Wolt pristato maistą į namus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių vietovėse.

Nuolaidą / kuponą galite panaudoti per 30 dienų nuo registracijos.

Wolt pristato į namus per 35 minutes nuo užsakymo atlikimo. Programėlėje yra daug pasiūlymų: savaitgalio pasiūlymai, nemokamas pristatymas, nemokami reklamos kodai, 1 + 1 nemokamai ir t.t.