KOD PROMOCYJNY WOLT

Wprowadź kod i otrzymaj kredyt od 5€ do 15€.

KOD: WA6CQRK Kopiuj

 

Zamów jedzenie dostarczone pod Twoje drzwi!

Dostawa jedzenia Wolt oferuje dostawę jedzenia do Twojego domu z ponad 100 różnych restauracji w Twojej okolicy. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod Twoje drzwi w ciągu 20 do 40 minut*.
Możesz pobrać aplikację Wolt ze sklepu Apple App Store lub Google Play. Instalacja aplikacji jest darmowa.
Wprowadź poniższy kod, aby otrzymać 5€ lub 15€ kredytu podczas rejestracji lub w swoim profilu.

Wolt food delivery app

 

Wolt kod rabatowy

Did you use the code?

Click on a star to rate it if you found it usefull!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

 

JAK DZIAŁA WOLT?

  1. Kliknij na powyższy link, aby pobrać aplikację WOLT z Google Play lub Apple App Store.
  2. Zarejestruj się, wpisz kod promocyjny "WA6CQRK", a bonus 5€ zostanie natychmiast dodany do Twojego konta, którego możesz użyć do dowolnego zamówienia, w tym pierwszego.
  3. Przeglądaj ponad 100 restauracji i wybierz to, na co masz ochotę.
  4. Złóż zamówienie i płać bezpiecznie za pomocą Android Wallet, Apple Pay lub kartą bankową.
  5. Czekaj od 20 do 40 minut na dostawę zamówionego jedzenia przez kuriera WOLT pod Twoje drzwi i przekazanie go bezpiecznie bezkontaktowo.

Użyj kodu promocyjnego WOLT, aby otrzymać kredyty Wolt na pierwsze zamówienie

 

JAK ZDOBYĆ WAŻNY KOD PROMOCYJNY DO WOLT?

  1. Pobierz aplikację Wolt z Google Play lub Apple App Store.
  2. Wypełnij swoje dane.
  3. Wprowadź kod promocyjny "WA6CQRK" podczas rejestracji lub w swoim profilu, aby otrzymać do 15 € kredytów Wolt
  4. Zamów jedzenie i ciesz się.

Proszę zauważyć, że kody promocyjne Wolt są ważne tylko dla nowych użytkowników! Jeśli już użyłeś jednego, nie możesz go ponownie użyć.

 

JAK UŻYĆ KODU?

Możesz wprowadzić kod promocyjny pierwszy raz, gdy logujesz się do aplikacji.

Jeśli nie wprowadziłeś go podczas rejestracji, możesz dodać go później w zakładce "MÓJ PROFIL", klikając "WPROWADŹ KOD PROMOCYJNY". Wprowadź kod promocyjny "WA6CQRK" w puste pole, a €5 zostanie natychmiast dodane do Twojego konta.

Możesz go użyć do dowolnego zamówienia, w tym pierwszego, niezależnie od wartości Twojego zamówienia.

Kod promocyjny Wolt (kupon) możesz użyć w ciągu 30 dni od daty rejestracji.

 

 

WOLT JEST DOSTĘPNY W

 

O WOLT

Dzięki Wolt, odkrywanie i zamawianie najlepszego jedzenia w Twoim mieście staje się łatwe jak bułka. Cokolwiek chcesz, dostarczamy to pod Twoje drzwi. Po prostu wybierz restaurację, wybierz najbardziej atrakcyjne danie i przesuń, aby zamówić - resztę zrobimy my!

Nie masz czasu gotować? Rozumiemy cię. W Wolt jesteśmy ekspertami w najlepszych doświadczeniach kulinarncyh i restauracjach w miastach na całym świecie. Niech to będzie burger gourmet, pizza w piecu, pikantne taco, świeże sushi lub inny pyszny przekąska, której teraz pragniesz - z ponad 8900 restauracji możemy zaspokoić każde Twoje życzenie.

Aplikacja Wolt pozwala śledzić swoje zamówienie w dowolnym momencie, od chwili, gdy szef kuchni zaczyna przygotowywać Twoje danie, aż do momentu, gdy kurier dzwoni do drzwi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasze wsparcie klienta jest do Twojej dyspozycji przez cały czas, a każdy problem traktowany jest bardzo poważnie. Zespół przyjaznych i pomocnych osób odpowie na Twoją wiadomość w ciągu kilku sekund, i będą w pełni zaangażowani w rozwiązanie Twojego problemu. Aby zamówienie jedzenia było jak najprostsze, możesz zapłacić za nie kartą kredytową lub debetową, a także za pomocą Apple lub Google Pay. Wybierz, zamów i ciesz się.

Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Apple APP lub Google Play.

 

kod promocyjny wolt

Wprowadź kod promocyjny podczas pierwszego logowania do aplikacji lub później w aplikacji w zakładce "MÓJ PROFIL", klikając "WPROWADŹ KOD PROMOCYJNY" i wpisując kod promocyjny "WA6CQRK" w puste pole (bez cudzysłowów), a €5 zostanie natychmiast dodane do Twojego konta. Możesz go użyć do dowolnego zamówienia, w tym pierwszego, niezależnie od wartości zamówienia. Skorzystasz z rabatu od razu, bez oczekiwania.

Wolt to darmowa aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia za pomocą telefonu lub komputera. Wolt dostarcza jedzenie do domów w rejonach Ljubljana, Maribor, Celje i Kranj.

Możesz skorzystać z rabatu/kuponu w ciągu 30 dni od rejestracji.

Wolt zapewnia dostawę do domu w ciągu 35 minut od złożenia zamówienia. W aplikacji dostępne są liczne oferty: oferty weekendowe, darmowa dostawa, darmowe kody promocyjne, 1 + 1 gratis, itp.